E-Ticaret Ürün Veri Girişi

Dünyanın her yerindeki işletmeler, hem B2B hem de B2C işlemleri için e-ticaret platformlarına doğru giderek ilerledikçe, bir e-ticaret sitesine duyulan gereksinimi düşünürken, arkanıza yaslanıp rahatlayamazsınız. Tecrübe, bir e-ticaret sitesi oluşturmanın, sürekli müşteri memnuniyeti için düzenli olarak güncellenmesi ve sürdürülmesi gerektiğinden, yapılan işin sadece yarısı olduğunu bize öğretti.

Ürünlerinizin varlığını web üzerinde hissettirmek istiyorsanız veya ürün ayrıntılarınızı düzenli olarak güncellemeye ve bakımını yapmaya ihtiyaç duyuyorsanız, o zaman doğru seçim biziz.

Teklif İsteyin

Veri girişi veya ürün kataloğu oluşturma konusunda yardıma ihtiyaç duyarsanız, uygun bir maliyetle sizin için doğru çözümü sunuyoruz.

E-ticaret Veri Giriş Hizmetlerimiz

Katalog yönetimi, benzersiz tanımlayıcıların eklenmesi, yüksek kaliteli görüntüler, ilgi çekici ürün açıklamaları, vb. Dahil olmak üzere müşterilerimizin kritik gereksinimlerini anlamakta uzmanlaşmaktayız. Hizmetlerimiz arasında ;

E-ticaret Ürün Veri Girişi

Ürün veri girişi uzmanlarımız, yeni ürün ve ürün kategorileri, fiyatlandırma, stok durumu bilgileri vb. Ekleyerek, e-ticaret sitenizi en son ürün açıklamaları ile güncel tutmanıza yardımcı olabilir. Ürün veri girişi dönüş süremizi en iyi seçeneklerden biri olarak görürüz. Sektörde ve SEO'daki uzmanlığımız, tüm değişikliklerin arama motorları tarafından derhal alınmasını sağlar

E-ticaret Kataloğu Dönüştürme

Katalog dönüştürme hizmetlerimizin bir parçası olarak, sitenize hem tekrarlanan hem de yeni ziyaretçiler çekmek için ürünle ilgili ve hedefe yönelik ürün bilgileri ekliyoruz. Ayrıca, açıklayıcı ürün bilgilerini de dizinleyebilir ve güncelleyebiliriz. Ayrıca, müşterilerinizin verilen bilgilerle ilgili bilgi edinmelerini ve ürün hakkında fikirlerini geliştirmelerini sağlayabiliriz.

E-ticaret Katalog Endeksleme

Uygun katalog dönüşümüyle birlikte, ürün arama bilgilerinin müşterilerinize daha hızlı ve daha verimli bir şekilde doğru şekilde iletilmesini sağlamak için uygun şekilde dizine eklenmiş oldukça işlevsel bir veritabanı da oluşturabiliriz. E-ticaret sitenize önemli bir destek vermek için ilgili ürün kodlarını, kategorilere ve alt kategorilere göre düzenleyebilir, katalog içerik yönetimini gerçekleştirebilir ve özel kodlama teknikleri uygulayabiliriz.

E-ticaret Ürün Veri

Başarılı bir e-ticaret işini yürütmek için doğru fiyatlandırma son derece önemlidir, çünkü çoğu müşteri alışveriş yapmaktan ve en uygun fiyatı seçmekten sorumludur. Veri madenciliği hizmetlerimiz, rakip web siteleri, tedarikçi web siteleri vb. Dahil olmak üzere, farklı kaynaklardan ilgili ve güncel ürün fiyatlandırması ve diğer ayrıntıları elde eder. Ayrıca PDF dosyalarından, çevrimiçi kaynaklardan, e-kitaplardan ürün resimleri ve açıklamaları için de kullanabiliriz broşürler, e-tablolar, kataloglar vb.

E-ticaret Görüntü Desteği

Müşterilerin dikkatini çekmek ve satın alma kararlarını sonuçlandırmak için yüksek kaliteli görüntüler ve grafikler son derece önemlidir. Özel e-ticaret veri girişi hizmetlerimizin bir parçası olarak, size aşağıdaki konularda yardımcı olabiliriz.

Görüntü yeniden boyutlandırma, Görüntü filigranı, Resim etiketleme, Küçük resimler oluşturma, Görüntü kırpma, Arkaplan değiştirme, Görüntü geliştirme

Teknolojik Yeterlilik

Bir e-ticaret web sitesinin yalnızca temel aldığı platform kadar iyi olduğuna inanıyoruz. Doğru bir şekilde oluşturulup dizine eklendiğinde, işlevsel ve tutuklanan bir e-ticaret sitesi, müşterilerin işletmenizle etkileşim kurma şeklini değiştirebilir.

Copyright © 2017 - 2018 "mertozturk.com"
Hemen Arayın
X