SEO

Arama motoru optimizasyonu ile anahtar kelimelerinizi arama motorlarına daha etkili bir şekilde iletmek için web sitenizin yeniden geliştirme işlemine geçtiği süreçtir. Google ve Yandex gibi arama motorlarının organik arama sonuçları sayfalarında bu web sayfalarını sağlamak amacıyla tüm tedbirlerin bütünlüğü için teknik bir terimdir. Web sitesi arama motoru optimizasyonunun bir parçası olarak tasarlanmıştır, böylece arama motorları bunları en iyi şekilde okuyabilir ve analiz edebilir. Ayrıca web sitesi ilk on arama sonucu arasından en iyi durumda görünür.

SEO Teknikleri ile arama motorları web sitelerini iki ana faktöre göre sıralar. Uygun anahtar kelimeler içeren benzersiz içerik ve bağlantı popülerliği web sitenize gelen kalite bağlantılarının sayısı. Arama motorlarıyla sıralamanızı belirleyen diğer önemli faktörler, sitenin mimarisi, içeriğinizin görünürlüğü, temel kodları ve sitenizin arama motorlarına ne kadar doğal görünmesidir.

 

SEO stratejilerimiz, kitlenizi ve hedeflerinizi anlamamız için;

 

Anahtar Kelime Araştırması

Rekabet Analizi

Link Oluşturma

Web Sitesi Optimizasyonu

Hizmetler ve İçerik Geliştirme

Metin Yazarlığı

Yerel Arama Optimizasyonu

Uluslararası Arama

Web Pazarlama Analizi

Raporlama / APG

 


Gerçekleştirdiğimiz analizler sonucunda,  SEO planları oluşturuyoruz ve SEO işlemlerini uyguluyoruz. Web sitenizin hatalarını ve eksikliklerini tamamladıktan sonra günden güne web sitenizi geliştiriyoruz.

Teklif İsteyin

İşletmeniz için yeni müşteriler edinmek üzere bir İnternet projesi (kurumsal web sitesi, çevrimiçi mağaza, portal veya hizmet) oluşturursunuz. Ancak siteniz internette bulunmayabilir. Sitenin SEO tanıtımı sitenin görünürlüğünü artırmak için bir dizi çalışmadır. Arama motoru, sonuç olarak hedeflenen ziyaretçilerin internet projesine çekmektir.


GOOGLE SIRALAMASINI IYILEŞTIR

Sayfa optimizasyonu, doğrudan web sitenizde gerçekleştirilen tüm pazarlama aktiviteleriyle ilgilenir.

Burada her şey optimize edilebilir, web sitenizi ne yapar?

Kaynak Kodu, Görseller, İçerik, Kullanılabilirlik, SERPler, Tasarım, Yükleme Süreleri, Anahtar Kelime Stratejisi:

İnternet varlığının her yönü, arama motorlarının sıralama gereksinimlerine uyarlanmıştır. Sayfa optimizasyonunun amacı web sitenizi teknik, görsel ve içerik hedef grubunuza mükemmel bir şekilde uyarlamaktır.

Offpage Optimizasyonu Nedir?

Adından da anlaşılacağı gibi, offpage optimizasyonu, web sitesinde değil, web’de gerçekleşen tüm eylemleri içerir. Nitelikli bağlantı pazarlaması burada özellikle önemlidir, çünkü size ve konularınıza uygun bir backlink ağı web sitenizin konumunu güçlendirir.

Organik geri bağlantıları artırmak kapsamlı bir SEO stratejisinin parçasıdır. Link popülerliği de sözde sosyal sinyalleri içerir. Bunlar, web siteniz paylaşıldığında ve sosyal medya kanalları aracılığıyla belirtildiğinde ortaya çıkar.

Kapsamlı Arama Motoru Optimizasyonu

Kısa süreli kurallar: Birçok kurum için, sözleşmenin imzalanmasından kısa bir süre sonra müşteri ile iletişim kopar. Bundan önce, müşteri kraldır – biraz sonra temas hiç bir şey duymaz. Tam olarak bu bizimle olmaz: Size uzun vadede kelimelerle ve eylemlerle destek oluruz.

Şirketinizi destekliyoruz: Arama motoru optimizasyonu odaklı bir Google sertifikalı çevrimiçi pazarlama şirketi olarak, çeşitli ülkelerden ve sektörlerden şirketlere hizmet veriyoruz. Küçük, orta ölçekli veya uluslararası şirket: İster ölçeklenebilir hizmetlerimizle size doğru çözümleri sunuyoruz. Tüm bilgi birikimimizle müşterilerimiz için her zaman orada bulunma isteğimiz, kurumsal felsefemizin merkezi yapı taşıdır. Projeleri uzun vadede başarıyla gerçekleştirmek için kısa vadeli çözümler yerine uzun vadeli ortaklıklar kurmak istiyoruz. İşbirliğimiz sırasında, sizi destekleyen, her zaman görüşünüzde optimizasyonu olan ve tüm sorularınız için uygun bir kişisel iletişim sağlarız.

Uzun vadede projelerin başarılı olması için kısa vadeli çözümler yerine uzun vadeli ortaklıklar istiyoruz. İşbirliğimiz sırasında, sizi destekleyen, her zaman görüşünüzde optimizasyonu olan ve tüm sorularınız için uygun olan kişisel bir irtibat kuruyoruz.

Profesyonel SEO Hizmetlerimiz

 

Tüm Danışmanlık Hizmetleri

Arama motoru optimizasyonunun tüm yönleriyle ayrıntılı ve kesin bir SEO ajansı olarak size tavsiyede bulunuyoruz . Uzun yıllara dayanan tecrübemiz, uzmanlığımız ve yaratıcılığımız sayesinde, SEO kampanyalarınız için ihtiyacınız olan bilgileri tam olarak alacaksınız.

 

Derinlemesine SEO analizi

Web sitenizin ayrıntılı bir analizi, arama motoru optimizasyon sürecinizi başlatır. Tedbirlerimizden nereden ve nasıl yararlanabileceğinizi bu şekilde öğreniyoruz. Analiz sonuçlarımız açık ve anlaşılır bir şekilde tarafımızdan sunulmakta ve iletilmektedir.

 

Hedeflenen SEO optimizasyonu

Sizinle birlikte kararlaştırdığınız stratejiler, hedefleriniz ve analiz sonuçlarımız, optimizasyon önlemlerinizin temelini oluşturur. Bu nedenle, arama motoru sıralamalarınızı sürekli olarak geliştirebilmenizi sağlayabiliriz.

 

Mutlak Şeffaflık

İşimiz her zaman sizin için doğrulanabilir. Çevrimiçi müşteri menümüz aracılığıyla, tüm optimizasyon adımlarına 7/24 iç görü sahipsiniz. Arama motoru optimizasyonunuzun ilerleyişi hakkındaki düzenli geri bildirimler, bizim için sürecin bir parçasıdır.


Potansiyel Müşterilerin Sizi Bulmasını Kolaylaştırın

10 tüketiciden 9’u yerel bilgileri bulmak için internet aramasını kullanır.

Potansiyel müşterilerin Google Arama’da veya doğrudan Google Haritalar’da arama yapıp yapmadıkları, bilgileriniz en üst sıralarda görünür.

Web sitenizi web üzerinde konumlandırmak için, yerinde ve site dışı optimizasyonu etkili bir SEO aracında birleştiren bir ortağa ihtiyacınız vardır.

Her iki süreci bir bütün olarak görerek ve tüm sinerjileri en uygun şekilde özel bir strateji ile kullanarak, en üst konumlandırmayı elde edersiniz ve ağda varlığınızı kurarsınız.

Size tam şeffaflık ve başarı kontrolü sağlıyoruz ve Google’ın web yöneticileri için yönergelerine göre çalışıyoruz:

  • Teknik SEO
  • OnPage optimizasyonu
  • OffPage optimizasyonu
  • İçerik optimizasyonu
  • Sürekli izleme
  • Mobil SEO

 

Tam hizmet ajansı olarak size daha fazlasını sunuyoruz. Klasik arama motoru pazarlamacılığından, geri dönüşlerin organik bir yapısına, etkili bir içerik stratejisinin veya SEA’nın geliştirilmesine kadar.

Web sitenizin çevrimiçi pazarlama başarınızın temeli olmasını sağlarız. Analiz, önlemler, uzun vadeli kontrol ve ihtiyaca dayalı yeniden optimizasyon: sürdürülebilir, bütünsel SEO’yu nasıl sağlıyoruz.

Copyright © 2017 - 2018 "mertozturk.com"
Hemen Arayın
X