Web Sitesi Optimizasyonu

Web Sitesi Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu, önde gelen arama motorları ile bir web sitesinin organik sıralamasını iyileştirme işlemidir. Web sitelerini sıralarken arama motorları tarafından düşünülen iki temel faktör, anahtar kelimelerin sitede benzersiz içeriğe yerleştirilmesi ve bir web sitesine yapılan bağlantıların sayısıdır. Diğer önemli faktörler arasında bağlantı kalitesi, site içi bağlantı yapısı ve sitenin yaşı yer alır.

SEO firmaları, arama motorlarının hangi arama motorlarını aradıklarını daha iyi yansıtmak için web sitelerini değiştirerek arama motoru sıralamalarını iyileştirmeye yardımcı olur. Ek olarak, müşteri endüstrilerinin ve web sitesi yapılandırmalarının sıkı bir şekilde kavranması, etkili özelleştirilmiş çözümler sunmamıza ve uzun vadeli sonuçlar vermemize olanak tanır. Web sitesi optimizasyonu sürecinde kullandığımız araçlar şunları içerir:

İçerik Optimizasyonu

Benzersiz, iyi yazılmış ve optimize edilmiş içerik, motor pazarlama başarısını aramak için çok önemlidir. Express’in içerik yazarlarını, arama motoru algoritmalarının kurallarını karşılayan anahtar kelime yoğunluklarını ve sayfa uzunluklarını korurken, hedef kitleniz için bilgilendirici ve yüksek oranda alakalı içerikler özenle hazırlayın.

İç Bağlama Yapısı Optimizasyonu

Açık, kolay takip edilebilir bir iç bağlantı yapısı geliştirmek, arama motorlarının sayfanızdaki iç bağlantıları hızlıca bulmasını sağlar. Bu, bağlantı kurma kampanyanızdaki değeri en üst düzeye çıkarır.

Meta Veri Optimizasyonu

Meta etiketler ve açıklamalar, bir sayfada seçilen anahtar kelimeler için sıralamaları artırmak amacıyla web sitesi içeriğiyle birlikte çalışır.

HTML Kodu Optimizasyonu

Express’i göndermek, web sitenizdeki kodlamanın sıralamanızı etkileyebilecek hatalardan arınmış olmasını sağlamak için en yeni HTML geliştirme araçlarını kullanır.

URL Optimizasyonu

Doğru URL’lere sahip olmak, sayfanızı arama motorlarına uygun hale getirecektir. Gönderme Ekspresi, sitenizin mümkün olan en iyi URL’leri kullandığından emin olur.

Site Haritası Bina Motorları Oluşturma ve Gönderme

Ekspres Gönder, arama motorlarının içeriğinizi daha kolay bulmasını sağlayan site haritaları oluşturur. Bu site haritalarını da önde gelen arama motorlarına gönderiyoruz.

Web Sitesi Tasarımı Optimizasyonu

Grafik ve düzen sitenizin SEO potansiyelini etkileyerek ziyaretçiler için hoş bir görsel görünüm yaratır. Gönder Express, en uygun web sitesi tasarımını geliştirmek için sizinle birlikte çalışabilir.

Link Oluşturma

Link oluşturma, web sitenize işaret eden yüksek kaliteli gelen bağlantılar kazanma sürecidir. Bu önemli bir uygulamadır çünkü arama motorları link popülerliğini kullanır – bir siteye işaret eden bağlantıların kalitesi ve miktarı ölçüsü – sıralamada çok önemli bir dış faktördür. Ancak, tüm bağlantılar eşit değildir. Örneğin, kalite bağlantılarını belirlemek ve tek bir sayfanın değerini belirlemek için Google, PageRank adlı bir algoritma kullanır. Bir web sitesine yapılan bağlantıların sayısını analiz etmekle birlikte, PageRank ayrıca bir web sitesine bağlanan sayfanın kalitesini de dikkate alır.  Bazı etkili bağlantı kurma stratejileri arasında makale yazımı ve gönderimleri, blog yazımı, sosyal yer imi, sosyal medya profili oluşturma ve bağlantı yemleme yer alır.

0 Yorum Bulunuyor "Web Sitesi Optimizasyonu"

Mesaj Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 - 2018 "mertozturk.com"
Hemen Arayın
X