KURUMSAL WEB TASARIM

(HTML,CSS, WordPress) seçiminizi yapın...

Bir web sitesine sahip olmak, pazarlama kampanyanızın en önemli bileşenlerinden biri olarak sayılan, işletmeniz için çevrimiçi bir tanıma almanın ilk adımıdır. Web tasarım yalnızca iyi görünen bir web sitesi oluşturmakla kalmayıp, aynı zamanda müşterilere ilgi çekici ve daha sonra dönüşümle sonuçlanmalarını sağladığını da anlıyoruz. Bu yüzden öncelikle herhangi bir web sitesi oluşturmadan önce işinizi anlamak için kişisel bir yaklaşım izliyoruz. Ardından, web sitelerini oluşturmak için bu anlayışı kullanırız. Böylece sonuç, markanızın kimliğini yansıtır ve müşterilerinizin ilgisini çekebilir.

İş ihtiyaçlarınıza uygun olan web sitesi tasarımları oluşturmak için en son teknolojiyi kullanır.  Mevcut web sitelerinizi, tasarımını ve kullanılabilirliğini gözden geçirerek de analiz edebiliriz. Bu sayede iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak iyileştirmeye ihtiyaç duyan unsurları belirleyebiliyoruz. Küçük ve büyük ölçekli işletmelerden, tüm iş türleri ve büyüklükleri için web siteleri tasarlayabiliriz. Ayrıca zengin bir web sitesi şablonları kütüphanesi ve daha önceki çalışmaların portföyüne sahibiz. Böylece seçim yapabileceğiniz pek çok seçeneğiniz olacak.

Teklif İsteyin

Web Site Tasarım ve Geliştirme 

• Özel web tasarımı

• İçerik yönetim sistemi

• Çapraz tarayıcı ve cihazlar arası uyumluluk

• Yönetim desteği

Mevcut web sitenizi yeniden tasarlamak veya yeni bir web sitesi oluşturmak istemeniz durumunda, sonuçları online olarak işletmenizin güçlü bir şekilde oluşturulmasına, hedef pazarlarınıza ulaşmanıza ve sonuçta bunları harekete geçirmenize yardımcı olan uygun ücretlerle zamanında teslim edebiliriz.

Çarpıcı Bir Web Varlığı Oluşturmaya İhtiyacınız Olan Her Şey

WordPress Web Tasarımı ve Geliştirme

Markalama, arama motoru optimizasyonu ve ziyaretçi dönüşümlerine odaklanan eksiksiz bir WordPress web sitesi tasarımı ve geliştirmesi sunuyoruz. Teknolojiyi ve kodu kullanırken, müşteri yolculuğuna ve kullanıcı deneyimine odaklanıyoruz. Web tasarım projelerimiz, arama motoru sonuçları sayfasında başlar ve içerikler üzerinden geçiş yapar ve harekete geçirir. Müşterinize, deneyimlerine ve bu yolculuğun size ve kuruluşunuza nasıl gelir ve yatırım getirisi sağladığına odaklanan bir dijital dönüşüm oluşturmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Entegre bir forum veya üyelik web sitesi ile basit bir broşür web sitesinden gelişmiş bir e-Ticaret çözümüne kadar, pazarlama hedeflerinizi ve hedeflerinizi karşılamak için nihai çözümü oluşturabiliriz. Oluşturmak istediğiniz benzersiz bir şeyiniz varsa, proje gereksinimleriniz için özel olarak tasarlanmış ve kodlanmış özel posta türleri, taksonomi, API'ler veya eklentiler içeren özelleştirilmiş bir çözüm üreteceğiz.Tüm özel web sitesi tasarım ve geliştirme projelerimiz, projenizi zamanında ve bütçe üzerinde yürütmemize yardımcı olan yapılandırılmış bir süreci takip eder. Her proje, bir SEO uzmanı, grafik tasarımcı, içerik yöneticisi ve bir ön ve arka uç kodlama ekibi içeren bir proje ekibini koordine edecek özel bir proje yöneticisi tarafından yönetilmektedir.

Arama motoru optimizasyonlarının avantajlarına güçlü inananlarız, bu yüzden SEO'nun projenizin ayrılmaz bir parçası olduğundan emin olacağız. Rekabet araştırması ve anahtar kelime seçiminden, site haritalamaya ve sayfa optimizasyonuna kadar, arama motorlarını çeken ve kullanıcıları potansiyel müşterilere, satışlara ve gelirlere dönüştürmeye teşvik eden bir web sitesi oluşturmaya yardımcı oluruz.

İçerik Yönetim Sistemi

WordPress, dünyanın her yerinden gerçek kullanıcılar tarafından sezgisel ve kullanımı kolay bir kullanıcı dostu kontrol panelinde içerik oluşturabilir ve güncelleyebilir. Bu, kuruluşların kendi web sitelerini istedikleri sıklıkta güncellemelerine ve bunu dahili olarak yapmasına izin verir, bu da değerli zaman ve para tasarrufu sağlar.

Mobil Duyarlı

WordPress, tabletlere ve akıllı telefonlara otomatik olarak uyum sağlayan bir mobil duyarlı web sitesi sağlayarak, B2B web sitesi tasarımı için Google'ın en iyi uygulamalarını desteklemektedir. Bu, şirketlerin sadece bir web varlığına yatırım yapmaları ve bunu sürdürmeleri gerektiği anlamına gelir. Bu, ilk yatırımdan devam eden bakım maliyetlerinden tasarruf sağlar ve BT departmanlarını çok mutlu eder.


Gelişmiş İşlev

30.000'in üzerinde eklenti eklentisi ile WordPress, küçük işletmelere çok sayıda işlevsellik kazandırır. Forumlardan ve sosyal medya ağlarından e-ticaret ve öğrenme yönetim sistemlerine kadar, WordPress hemen hemen her durumu karşılayacak bir eklenti uzantısına sahiptir.

Var olan bir çözüm henüz mevcut değilse, özel eklentiler WordPress kullanıcılarının çekirdek yazılımın kaynak koduna dokunmadan özel bağımsız uygulamalar oluşturmasına izin verir.


Küçük Firmalar için Düşük Maliyet

Kaliteli bir web sitesi geliştirmek küçük işletmeler için büyük bir yatırım olabilir. Büyük aylık ücretler talep eden diğer yazılım platformlarının aksine, WordPress bakımı son derece düşük maliyetlidir ve işletme sahipleri için düşük bir toplam sahip olma maliyeti yaratır. WordPress, şirket içi teknik kaynaklardan yararlanmaya gerek kalmadan zengin bir web varlığı sağlar. Ayrıca, küçük işletmelerin pahalı web sitesi tasarım şirketlerine bağımlı olmalarını ve büyük aylık hizmetliler için ödeme yapmak zorunda kalmasını da serbest bırakır.

Web sitesi tasarım ajanslarından ne kadar az veya ne kadar destek istediğinize siz karar verirsiniz.

Copyright © 2017 - 2018 "mertozturk.com"
Hemen Arayın
X