BEYKOZ WEB TASARIM

Beykoz Web Tasarım hizmetimiz ile birlikte işinizin internetteki performansını değiştirelim ve somut sonuçlar elde edelim. İyi bir web tasarımı sadece web sitenizin ziyaretçilerini mutlu eder ve arama motorunda yükselmenizi sağlar. Web siteniz daha fazla iş veya kişi oluşturmuyorsa, bir sorununuz var demektir. Özellikle internetin çalışmamasından değil, web sitenizin optimal olmamasından kaynaklanıyorsa. Web siteniz daha fazla iş veya potansiyel müşteri getirmiyorsa, kendinize dönüşüm oranını artırmaya nelerin yardımcı olabileceğini müşteriler için daha kolay hale getirebileceğini sormanın zamanı gelmiştir. Yeni ana sayfanın oluşturulma sürecinde kelimeler, resimler ve videolarda duygusal bir adrese özellikle önem veriyor ve hız, güvenlik ve GDPR gereklilikleri gibi önemli teknik hususları dikkate alıyoruz. İş web tasarımının fiyatlandırılması daha zordur çünkü dahil olan pek çok faktör vardır. Ayrıca elbette web sitenizin aramalarda bulunması da önemlidir. Sadece Google sıralaması iyi olmayan iyi bir web sitesi muhtemelen size hiçbir fayda sağlamayacaktır. SEO bunun için çok önemlidir ve bu maliyetler eklenir.

Beykoz Web Tasarım bireysel kullanıcı girişleri ile çalışanlara çeşitli işleme hakları dağıtmak da mümkündür. Web siteniz, ürünleriniz ve hizmetleriniz için vitrindir. Aynı zamanda yeni adayların ilk temas noktasıdır ve profesyonel tasarımı sayesinde ciddiliğin önemli bir göstergesi olarak hizmet eder. Modern bir web sitesi, web sitenize gelen ziyaretçilerin teklifinizi tüm yaygın uç cihazlarda (PC, tablet, akıllı telefon) hızlı ve kolay bir şekilde görüntülemelerine yardımcı olur. Yeni web sitenizi, bütçenize ve projenize uygun sabit oranlı ücretler için WordPress temelinde geliştiriyoruz. Ek olarak, bir WordPress sisteminin işlevsel kapsamı, eklentiler kullanılarak herhangi bir zamanda genişletilebilir. Bir eklenti ile güçlendirilemeyecek bir işlev neredeyse yoktur. Web sitesindeki iyi kullanıcı sinyalleri, arama motorları için bir göstergedir ve iyi bir sıralamaya sahip web sitelerini ödüllendirmekten mutluluk duyar. SEO OnPage optimizasyonları için temel noktalar, WordPress ile tek bir eklenti aracılığıyla kontrol edilebilir. Bu, çabayı düşük tutar ve web sitesini uzun vadede diğer SEO yönlerinde optimize etme fırsatı sunar. Ayrıca wordpress ile tasarlanan web sitelerinin bakımının nispeten kolay olması da çok önemlidir. Kimse bir programlama dili ile uğraşmak zorunda değildir, metin programına benzer bir editör, herhangi bir ön bilgi gerektirmeden web sitesinde en basit şekilde değişiklik yapılmasını sağlar.

Yani estetik, web tasarımı sadece küçük bir parçasıdır. Uzmanlarımız içerik, kullanıcı deneyimi, dönüşüm oranı optimizasyonu ve web sitenizi işletmeniz için değerli bir yatırım yapan diğer her şeye çok zaman harcıyor. Bizi diğer ajansların çoğundan ayıran şey, şirketiniz için güçlü ve etkili bir müşteri adayı yaratma stratejisi planlamak için harcadığımız zamandır. Buna ek olarak, tasarım, içerik oluşturma ve pazarlamanın tüm alanlarındaki uzmanlardan işinizi dijitalleştirirken kullanabileceğiniz profesyonel araçlara kadar daha fazla kaynağa sahibiz.

Web sitesi tasarımı için fiyatlar, maliyetlerin sizin için hesaplanabilir olması için tanımlanmış bir web sitesi kapsamına dayanmaktadır. Fiyatlara bir web sitesinin eksiksiz oluşturulması, tavsiyeler ve arama motoru optimizasyonu (SEO) için önemli ayarlar dahildir. Oluşturduğumuz her ana sayfa, en küçük fiyat paketinde bile duyarlı tasarım sunar, bu nedenle akıllı telefonlarda ve tabletlerde görüntülenmek üzere optimize edilmiştir. Kendiniz kolayca güncelleyebileceğiniz ve sınırsız olarak genişletebileceğiniz WordPress gibi profesyonel CMS kullanıyoruz. Ana sayfayı programladıktan sonra web sitenize destek sunuyoruz.

Call Now ButtonHemen Arayın