İstanbul Anadolu Yakası SEO Hizmeti

İstanbul SEO hizmeti ile web sitenizin Google ve Yandex gibi arama motorlarında sıralamaları yükseltiyoruz. Web projenizi ekonomik açıdan başarılı hale getirme konusunda size en üst düzeyde deneyim sunuyoruz.

Teklif İsteyin

İletişim: 0534 467 54 80

SEO, Türkçe anlamı Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Bu terim, web sitelerinin Google, Bing veya hatta Yahoo veya Yandex gibi arama motorları için optimizasyonunu içerir. Arama motorlarında iyi indeksleme ve iyi sıralama elde etmek için web sitesi optimize edilmelidir.

Optimizasyonun bir başka kısmı da dışarıdan çevrimiçi varlığınıza bakar ve web sitenizin başkalarıyla nasıl bağlantılı olduğunu gösterir. Bu optimizasyon formuna sayfa dışı optimizasyon denir . İyi arama motoru optimizasyonu, yalnızca arama motoru içeriğinizi geliştirmekle kalmayıp, sitenizi ziyaretçi için optimize eden devam eden bir süreçtir.

SEO SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

HEDEFLER VE ANALİZLER BELİRLİYORUZ

İstanbul SEO çalışmalarımız ile Web sitenizi başarılı bir şekilde optimize etmek için ilk adım, iş hedefinizi belirlemek ve mevcut sayfayı analiz etmektir. Diğer şeylerin yanı sıra, kendinize aşağıdaki soruları sormanız gerekir:

 • Şirketiniz optimizasyon yoluyla ne elde etmek istiyor?
 • Optimizasyon için teknik gereksinimler nelerdir?
 • Hangi içerik zaten var ve nasıl sunuldunuz?
 • Rakip kim ve nasıl çalışıyor?
 • Optimizasyon için hangi bütçe planlanmaktadır?

Bu temel sorular başarılı arama motoru optimizasyonundan önce cevaplandırılmalıdır. Her optimizasyon, hedeflerin ve olasılıkların kesin olarak belirlenmesi ile başlar.

ANAHTAR KELİME ANALİZİ YAPIYORUZ

Başarılı arama motoru optimizasyonunun ilk ve en önemli önlemlerinden biri, istenen anahtar kelimelerin analizi ve belirlenmesidir. Anahtar kelime, şirketin Google’da veya diğer arama motorlarında bulmak istediği terim veya terimlerin birleşimidir.

 • Hangi anahtar kelimeleri bulmak isterim?
 • Bu anahtar kelimelerden hangisi benim için en alakalı?
 • Bu anahtar kelimeler önemli bir arama hacmine sahip olabilir mi?
 • Başarı için gereken çaba nedir?

Anahtar kelimelerin kesin olarak belirlenmesi (arama terimleri) kesinlikle gereklidir.

ONPAGE OPTİMİZASYONU

Bir sayfa iyi bulunabilmesi için nasıl kurulmalıdır? Burada, sayfanın teknik olarak ve içeriğin Google veya diğer arama motorları tarafından en iyi şekilde dizine eklenebilmesi için nasıl oluşturulması gerektiğini gösteren şablonlar tarafımızdan sağlanmıştır. Sayfa içi optimizasyonun önemli bir parçası, teknik detayların yanı sıra içeriğin yapısı ve yapısıdır.

 • Web sitesine yeni içeriği en iyi şekilde nasıl girebilirim?
 • Web sitesinde hangi içeriği yayınlamalıyım?
 • Bu sayfalar dahili olarak nasıl bağlanabilir?
 • En uygun yapıya yerleştirilen önemli içeriktir.

İyi içerik, başarılı arama motoru optimizasyonunun temel taşıdır.

OFFPAGE OPTİMİZASYONU

Offpage Optimizasyonu altında arama motoru optimizasyonu alanında doğrudan kendi sayfanızda olmayan her şey anlaşılmaktadır . Önemli bir faktör hala web sitenizin internette ne kadar iyi bağlantı sağladığıdır. Çeşitli araçlar kullanarak, sayfanızın nasıl bağlandığını ve bu bağlantıların Google sıralamanızı da olumlu yönde etkileyip etkilemediğini belirleyebiliriz.

 • Hangi geri bağlantılar sitenizde zaten var?
 • Bu bağlantılar “iyi geri bağlantılar” mı?
 • Web sitesi çeşitli sosyal kanallarla nasıl bağlantılı sağlar?
 • Çevrimiçi Halkla İlişkiler yoluyla yeni geri bağlantılar oluşturma olanakları var mı?

Web sitenizin bağlanması sürekli bir süreçtir ve web sitenizin “kullanım ömrü” boyunca uzanır.

BAŞARI, ANALİZ VE GÖRÜŞLER

Arama motoru optimizasyonunun tüm noktaları başarıyla çözülürse, ilk başarılar bir süre sonra ortaya çıkacaktır. Web sitenizde giderek daha fazla ziyaretçi dolaşıyor ve sorular, satın almalar ve dönüşümler artıyor. 

Uygun analiz araçlarından elde edilen veriler ve geniş uzmanlığımız sayesinde, web sitenizi sizinle birlikte en üst sıralarda daha fazla anahtar kelime elde etmenize yardımcı olacak şekilde optimize etmeye devam ediyoruz. Çeşitli testler ve optimizasyonlar sayesinde, tek tek web sitelerindeki dönüşümleri en üst düzeye çıkarabiliriz.

0 Yorum Bulunuyor "İstanbul Anadolu Yakası SEO Hizmeti"

Mesaj Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 - 2018 "mertozturk.com"
Hemen Arayın
X