İstanbul SEO

İstanbul SEO Hizmeti, web sitenizi arama motorlarında tanıtımını yapmak, arama motorlarının sonuçlarından hedeflenen ziyaretçilerin ilgisini çekmenizi sağlar. Yandex, Google, belirli anahtar sorguların sıralamasında üst sıralara ulaştırmayı hedefler. Kural olarak, sitenin arama sonuçlarındaki konumu ne kadar yüksek olursa, arama motorlarından siteye daha çok ziyaretçi gelir. Web sitesi tanıtım çalışmaları, sitenin görünürlüğünü artırmak için sitenin arama motorlarının gereksinimlerine uygun hale getirilmesi anlamına gelir.

Teklif İsteyin

Müşteri Sorunlarının Çözümü İçin Entegre Bir Yaklaşım 

Ajansımızın büyük bir avantajı, müşteriye içeriğe dayalı reklamcılık, optimizasyon ve sitenin tanıtımı için kapsamlı hizmetler sunma kabiliyetidir. İçeriksel reklamcılık daha etkin bir etki sağladığından, site tanıtımının başlangıcından önce, anahtar kelimelerin semantik çekirdekten dönüşümünü tahmin etmek ve alınan analitiği dikkate alarak sitenin optimizasyonu ve tanıtımı için tavsiyeleri ayarlamak mümkündür.

Tek bir standartta çalışmıyoruz. Her projenin görevlerini kişisel bir düzende çözüyoruz, kendi tanıtım stratejimizi oluşturuyoruz ve sözleşme koşullarına esnek bir şekilde yaklaşıyoruz.
Arama motoru tanıtımı, bir sitenin arama motoru dağıtımını iyileştirmek için bir dizi önlemdir. Her gün kullanıcılar doğru ürünleri veya hizmetleri bulmak için arama servislerini (Yandex, Google, Rambler, Bing vb.) Kullanır. Gerekli sorguyu girerek, örneğin, “ayakkabı satın al” seçeneği ile kullanıcı, bu sorguyla eşleşen sitelerin listesini alır. İstatistiklere göre, kullanıcıların% 80’i arama sonuçlarını ilk sayfanın ötesinde görmemektedir. Buna göre, arama sonuçlarındaki siteniz ne kadar yüksek olursa, potansiyel müşterileriniz daha fazla ilgi çekebilir. Arama teşviki (bir sitenin tanıtımı) duygusu, bir kaynağın iç ve dış faktörleri ile, aramada ilk pozisyonlara ulaşmasına yardımcı olacak ve böylece daha fazla sayıda potansiyel alıcıyı dahil etmeye yönelik çalışmaların yürütülmesinden oluşur.

ARAMA MOTORU TANITIMININ AVANTAJLARI

  • Aramadaki yüksek pozisyonlar, ziyaretçilerin sabit çekirdeğinin büyümesinin yanı sıra sabit ve istikrarlı trafik sağlar.
  • Hedef kitlenin geniş kapsama alanı.
  • “Maliyet sonucu” oranıyla, arama tanıtımı geleneksel reklam türlerinden çok daha ucuzdur.
  • Demografik, coğrafi parametrelere göre yapılandırılabilir kitle kapsama alanı.
  • Arama sonuçlarında rakipleri sıkıştırmak için fırsat.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYON TANITIMI AŞAMALARI

1) İlk denetim

Sitenin analizi ve etkili promosyonu engelleyebilecek sorunların belirlenmesi. Bu aşamada, teknik hatalar (koddaki hatalar, sayfaların indekslenmesi, meta etiketlerindeki hatalar, vs.) ve arama (metin ve dahili site yapısı) problemleri oluşturulmalıdır. Bu problemlerin başlangıç ​​aşamasında tespit edilmesi ve düzeltilmesi, promosyon maliyetini düşürecek ve etkinliğini artıracaktır.

2) Semantik bir çekirdeğin derlenmesi

Semantik çekirdek – kaynağın özelliklerini yansıtan ve üzerinde daha fazla tanıtım yapılacak olan arama kelimelerinin ve cümlelerin listesi. Semantik çekirdeğin içeriği, kullanıcıların bu bilgiyi veya malları ve hizmetleri aradıkları arama sorgularının analizine dayanarak oluşturulmaktadır. Sorguların her birinin sayısı ve rekabet gücü, arama tanıtımının maliyetini ve zamanlamasını belirler.

3) Web Sitesi Optimizasyonu

Optimizasyon, denetim tarafından belirlenen sorunları düzeltmenize izin verir. Bu, koddaki hatalar, başvurulan site yapısının iyileştirilmesi, sayfalar için üstbilgileri ve meta etiketleri ayarlama, mevcut olanı ayarlama ve yeni orijinal site içeriği yazmayı içerir. Tüm bu arama motoru robotları tarafından sitenin endeksini geliştirmek için yapılır. Başka bir deyişle, mal ve hizmetlerin site ve açıklamalarını müşterilerinizin taleplerine göre yönetiyoruz.

4) Web Sitesi Tanıtımı

Aramadaki ilk pozisyona geçiş, anlık bir karaktere sahip olamaz. Zaman alır. TOP’ta sitenin çekilme zamanlaması çeşitli faktörlere bağlıdır:

– Rekabetçilik ve talebin popülerliği. Düşük rekabetçi talepler daha hızlı (2-6 hafta) ve 3 ila 7 ay arasında oldukça rekabetçi (en rekabetçi şartlar daha uzun olabilir) gösterilmektedir.

– Arama motorunun hareketsizliği. Sitedeki değişikliklerin sonuçları, arama robotunun başka bir “ziyareti” sonrasında aramada görüntülenebilir. Robot sadece sahada gerekli değişiklikleri görürse – değişiklikler sonuçların çıktısında görüntülenir.

Arama motoru tanıtımı devam ediyor ve site, tüm arama motorlarında önde gelen konumlarda olsa bile durmuyor. Bu her şeyden öte, rakiplerinizin kaynaklarını ve kaynaklarını tanıtım amaçlı da yatırması gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

ARAMA MOTORU TANITIMININ MALIYETI VE GARANTILERI

Arama sorgularının tanıtımı, müşterinin sitenin arama sonucundaki belirli pozisyonlar için belirli tematik sorgularda tanıtımını ve sonuç için bir garantinin olmasını içerir. Her bir proje için promosyon maliyetini (web sitesi promosyonu) tek tek tahmin ederiz. Maliyet, birçok faktöre bağlıdır – görevlerin yerine getirilmesi için gereken emeklilik ve emek miktarı.

İşbirliği planının çerçevesi dahilinde, öncelikle, ilk olarak, araştırmanın ilk sayfası için taleplerin geri çekilmesine ilişkin şartlar ve maliyetler üzerinde anlaşmaya göre, sitenin denetimi yapılır ve en çok hedefe yönelik ve ilgili sorgular seçilir.

Siteyi sözleşmede belirlediğimiz belirli bir zaman dilimine getirme yükümlülükleri ve gelecekte yerine getirilmemiş yükümlülüklerden mali olarak sorumluyuz. Planlanan pozisyonlar için, talep edilen taleplerin belirli bir oranı ve her bir gelen talep ayrı ayrı olarak geri çekilmeyi garanti etmeye hazırız. Her belirli proje için garanti koşulları, karmaşıklığına bağlı olarak başlangıç ​​aşamasında ayrı ayrı belirlenir.

0 Yorum Bulunuyor "İstanbul SEO"

Mesaj Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 - 2018 "mertozturk.com"
Hemen Arayın
X