KARTAL WEB TASARIM

Kartal Web Tasarım, çevrimiçi kimliğinizi web’e getirmek için birlikte çalışan web tasarımcıları, entegratörleri ve programcılarına sahiptir. Bugün bir web sitesi, basit bir iletişim aracından çok daha fazlasıdır. Şirketinizin profesyonelliğini yansıtır. Potansiyel müşteriler, marka varlığınızın tutarlı genel resmine dayanarak ürün ve hizmet seçimini yapar. Mevcut web sitenizi yeniden tasarlamak veya yeni bir web sitesi oluşturmak istemeniz durumunda, sonuçları online olarak işletmenizin güçlü bir şekilde oluşturulmasına, hedef pazarlarınıza ulaşmanıza ve sonuçta bunları harekete geçirmenize yardımcı olan uygun ücretlerle zamanında teslim edebiliriz. Duyarlı web tasarım, kullanılan cihazın ekran boyutuna ve yönüne bağlıdır. Menüler, içerik, görseller vb. dahil olmak üzere web sitesinin tüm unsurları dikkate alınır ve ölçeklenir. Amaç, web sitelerini daha kullanıcı dostu hale getirmektir. Bu, ilgili cihazlara uyarlanması gereken farklı görünümler gerektirir.

Web teknolojisi amansız bir şekilde ilerliyor, bu nedenle web siteleri her zaman teknik olarak güncel tutulmalıdır. Ana sayfanızı oluşturulduktan sonra yalnızca statik bir web kartviziti olarak kullanmakla kalmıyor, aynı zamanda web sitenizin ziyaretçilerini yeni haberler, teklifler ve yeni hizmetlerle şımartmak istiyorsanız, gerekirse web sitesi desteğimizi kullanabilirsiniz. Ana sayfanızın bizim tarafımızdan oluşturulmasına gerek yoktur, ayrıca harici olarak programlanmış web sitelerinin bakımını ve bakımını yapıyoruz.

WordPress, tabletlere ve akıllı telefonlara otomatik olarak uyum sağlayan bir mobil duyarlı web sitesi sağlayarak, B2B web sitesi tasarımı için Google’ın en iyi uygulamalarını desteklemektedir. Bu, şirketlerin sadece bir web varlığına yatırım yapmaları ve bunu sürdürmeleri gerektiği anlamına gelir. Bu, ilk yatırımdan devam eden bakım maliyetlerinden tasarruf sağlar ve BT departmanlarını çok mutlu eder.

Kartal Web Tasarım iyi koordine edilmiş ekibimizle size benzersiz bir fiyat ve performans oranı sunabiliriz. Pahalı olmanın ötesinde ve her türden pazarlama bütçesi için optimize edilmiştir. Maliyetler ölçeklenebilir ve istenen özelliklere bağlı olarak değişir. Tasarımlarımız tüm çözümlerde modern ve kalitelidir. Size garanti ettiğimiz şey, konsept, tasarım ve geliştirme için bizimle, bir reklam ajansına eşdeğer danışmanlık ücretlerinden endişelenmenize gerek yok. Bununla birlikte, bizden yetkin tavsiye ve kusursuz kalite alacaksınız.

Call Now ButtonHemen Arayın