Kurumsal SEO

Ürünlerini internette satan şirketler için, artan rekabet baskısına dayanmak ve bilinen arama motorlarının önde gelen yerlerine inmek son derece önemlidir. Bir e-ticaret şirketi için, sonuç olarak Google arama sonuçlarının 1. veya 5. sayfalarında olup bitmek önemli olabilir. Bunun için, Google ve Co. için sunulan ürünlerin kolayca tanınabilmesi ve arama motorları için de uygun olduğu şekilde kendi web varlığını optimize etmek gerekir. Bununla birlikte, çoğu şirketin kendi web sitesini optimize etmek için gerekli uzmanlığa ve yeterli kaynağa sahip değildir.

Ayrıca, web sitenizin arama sonuçlarında en önemli arama terimleri için uzun bir yol olduğunu ve bu nedenle de zorlanmadığını biliyor musunuz?

Kimin teklif ettiği değil ama sunulanlar çok önemli.

Uzmanlaşmış SEO uzmanı tam olarak bu hizmeti sunar ve kendi ürün sayfasını en üste getirmek için müşteri ile birlikte bir konsept geliştirir. Bir internet mağazasının çoğu operatörü, genellikle kendi şirket isimlerini ve muhtemelen sloganlarını kamuoyunda belli bir markalaşma etkisine ulaşmak için teşvik etmeyi temel hata yapar. Bununla birlikte, arama motoru pazarlaması farklı bir prensipte çalışır.

Burada marka adı ilk sırada değil, sunulan ürünlerle alakalı. İnternetteki daha az alıcı, marka adlarını bir arama motoruna giriyor, ancak aradıkları ve satın almak istedikleri ürünün adı. Dolayısıyla, bir şirketin sunduğu ürünler İnternet’te yeterince tanıtılmamışsa veya yetersiz bir şekilde tanıtılıyorsa, arama motorları bu sayfada ne alabileceğinizi ve dolayısıyla alıcıları bilmeyecektir. En iyi durumda, marka adı her zaman sunulan ürünle ilişkilendirilmeli ve bu nedenle internette bu bağlantıda görünmelidir.

Arama motoru optimizasyonundan arama motoru pazarlamaya tam hizmet

SEO ajansının hizmete girdiği yer burası. Rutin işlemlerde, portföy arama motoru optimizasyonu gerçek yöntemlere rekabetçi analiz bir anahtar kelime araştırma arasında değişmektedir müşteriye inşa edilmiştir. Anahtar kelime araştırması, hangi ürünlerin arama motorları aracılığıyla ne sıklıkla arandığını tartışır. Bu arama hacminden sonra, tek tek ürünlerin pazarlama yoğunluğu daha sonra hizalanır.

Rekabet analizinde, iyi ve kötü SEO özellikleri için sektörün rakiplerinin web siteleri incelenir ve kendi arama motoru optimizasyonunun yönelimine dahil edilir. Bireysel strateji her zaman müşteri için şeffaf ve anlaşılabilir kalır. Şimdi şirketiniz için böyle bir SEO hizmeti veriyorsanız, optimizasyon iki yönde çalışır.

Bir yandan şirketin kendi web sitesi yeniden tasarlanmakta, böylece arama motorlarının taranması ve tarayıcıya sunulan ürünlerin ilgili bağlantı noktaları olarak sunulması kolaylaşmaktadır. Öte yandan, bir arama motoru optimizasyonu hizmeti de harici pazarlama hizmetlerini içerir. SEO ajansının editörlük ofisi, sitenizi İnternet üzerinden tanıma ve ilgili forumlarda ve bloglarda potansiyel müşterilere sunma ile ilgilenir. Her iki strateji de uzun vadede daha iyi arama sonuçlarına ve daha yüksek satışlara yol açacaktır.

Sonra web sitenizin arama motorları için optimize edilmemiş olması olabilir. Doğru sayfanın ve sayfanın optimizasyonunun yanı sıra, web için istediğiniz sonuçları almak için web sitenizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

 

0 Yorum Bulunuyor "Kurumsal SEO"

Mesaj Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 - 2018 "mertozturk.com"
X