SEO FIRMANIZDAN NE BEKLEMELI?

İşinizin ne kadar yavaş gittiğinden bıktınız. Müşterilere yararlı ve değerli bir ürün sunduğunu biliyorsunuz, ancak beklediğiniz başarıyı görmediniz.

SEO ve çevrimiçi pazarlamayı daha öncelikli yapmak için yatırım yapmaya karar verdiniz. İlk gelişmeleri kendiniz yaptıktan sonra, bütçeye sahip olduğunuzu, ancak İnternet pazarlamasına ayırma zamanının olmadığını fark edersiniz. Sonuçta, koşacak bir işin var.

İşletmeniz büyüyene ve bazı pazarlamacıları işe alabilmek için mali kapasiteye sahip olana kadar, İnternet pazarlama arenasını kendiniz denemek ya da dışarıdan bir SEO şirketi kiralamak zorunda kalacaksınız .

Bir SEO şirketi seçme seçim sürecinden geçiyorsunuz ve birlikte çalıştığınızdan emin olduğunuz birini buldunuz.

Şimdi hizmet sözleşmesi imzalandı, ne bekliyorsunuz?

Seçtiğiniz SEO şirketinde doğru kararı verdiğinizden emin olmak istersiniz.

SEO şirketinizin işinize ne kadar bağlı olduğuna dikkat etmeniz önemlidir. Her SEO şirketi durumunuza farklı bir şekilde yaklaşacak ve yol boyunca neler yaptığını bilmek önemlidir.

Olumlu SEO sonuçlarının fark edilmesi ve görülmesi zaman alır. Aslında, bir Google videosunda , web sitenizdeki arama iyileştirme sonuçlarınızı etkilemeye başlayacak her türlü iyileştirme için ortalama 4 ila 12 ay sürdüğü belirtilmiştir.

1, 2 veya 3 ayda ortalamadan daha iyi sonuçlar almaya başlarsanız, sektörünüzde fazla rekabet olmadığı ya da şirketinizin hızlı – ama sürdürülemez sonuçlar üretmek için sorgulanabilir yöntemler kullanıp kullanmadığı bilinmelidir. Öte yandan, sonuçları görmek için bir yılı aşkın bir süre beklemek zorunda kalırsanız, şirketinizin gerçekte ne yaptığını fark etmeli ve araştırmalısınız.

[  Sitenizin şu anda nasıl performans gösterdiğini görmek için ücretsiz bir web sitesi raporu alın .]

Bu yüzden , SEO şirketinizden beklemeniz gereken bazı şeylerden bahsedelim .

Tanıtım Toplantısı

İşletmenizin internet pazarlama faaliyetlerini denetlemek için bir SEO şirketi seçtikten sonra, şahsen, konferans görüşmesinde veya video yoluyla tanıtım toplantısı yapmalısınız. Bu toplantıda, hesap yöneticinize ve ekibinize tanıtılacaksınız. Bu fırsatı işletmenizin yanı sıra pazarlama ve SEO hedefleriniz hakkında ek sorular sormak için kullanacaklar. Süreçlerini çizecek ve fiyatlarını belirleyecekler.

Ayrıca onlarla çalışırken ne beklediğinizden söz ederler.

Çoğu işletme sahibi gibi iseniz, SEO bilginiz ve SEO ajanslarının nasıl işledikleri sınırlıdır ve hatta işaretin dışında bile olabilir. Şirket onlardan ne beklediğinizi ifade ettiğinden , beklentilerinizin onlar için ne olduğunubildiğinden emin olmanız gerekir . Zaman ayırma ve faturalandırma döngüleri gibi anlamadığınız şeyleri netleştirmelerine izin verin .

Daha önce çalıştığınız satış personelinin size genellikler ve bazı olası stratejiler vereceğini hatırlamak da önemlidir. Ekibiniz web sitenize daha yakından bakma şansına sahip olduğunda, bazı farklı önerileri ve stratejileri olabilir.

Bu ilk toplantı, satış temsilcisi tarafından önerilen ilk şey ve uzmanınızın en iyi çözüm olarak belirlediği şey arasındaki tüm farkları uzlaştırmak için harika bir zamandır.

Ayrıca, başka sorular sormak veya düşündüğünüz endişeleri ifade edeceğiniz yer burasıdır. Bu toplantıya bu tür şeylerin bir listesiyle geldiğinizden emin olun ve hepsine cevap verebildiklerinden emin olun.

İlk Web Sitesi SEO Denetimi

Eğer hala bir SEO şirketi seçerken, web siteniz için yapılmış bir SEO denetimine sahip olmamışsanız, iyi kalitede bir SEO ajansının yapacağınız ilk şey sitenizin ilk denetimini gerçekleştirecektir.

Bir Google Analytics hesabınız varsa, yeni işe alınan SEO şirketinizin raporlarınıza ve gösterge tablonuza sınırlı erişime ihtiyacı olacaktır. SEO şirketi muhtemelen web sitenizin SEO sağlığını teşhis edecek ek araçlara ve programlara sahip olacaktır.

Bir web sitesi SEO denetimi için geri dönüş süresi, sitenin boyutuna ve karmaşıklığına bağlı olacaktır. Örneğin, birçok sayfa içeren web siteleri, yalnızca birkaç sayfalık bir web sitesinden daha uzun sürecektir.

SEO ekibinizden bir kişi, denetim sonuçlarını tartışmak için arayacak, bu doğrudan hesabınızı yöneten kişi olmalıdır. Gözlemlerini, önerilerini ve alınması gereken somut adımları somut olarak açıklayacaktır.

Daha etkileşimli olanlar daha iyi diyor. Hesap yöneticisi, tartışılan şeyin ekran paylaşımından ve önerilerin nasıl uygulanacağı konusunda size yol gösterecek ya da ekibinizle bir konferans görüşmesi yapılacaktır.

Şirketinizle yaptığınız sözleşmenin türüne bağlı olarak, raporu içeren bir e-posta alacaksınız ve hesap yöneticisinin notları ve değişikliklerin nasıl gerçekleştirileceğine ilişkin adım adım talimatlar da beklenmelidir. Veya ekibinize daha fazla web sitesi erişimi verdiyseniz, değişiklikleri sizin için uygulayabilirler.

Bu denetim, sizin için yapacakları işin bir zaman çizelgesinin temeli olmalıdır .

Düzenli İletişim ve Check-in

İyi, güvenilir, saygın bir SEO, web sitesi denetim bulgularına dayanarak “to-dos” nın bir listesini size bırakmaz.

Hesap yöneticiniz, sahip olabileceğiniz soruları yanıtlamak için her zaman hazır olmalıdır.

İşlerin nasıl gittiğini bilmenizi sağlayacak düzenli raporlar beklemelisiniz. Stratejileri ve faaliyetleri hakkında şeffaf olmaları için sizi bu süreçte tutmak isteyeceklerdir.

Sözleşmenizin süresi boyunca, hesap yöneticiniz herhangi bir değişiklik veya doğru görünmeyen herhangi bir şey hakkında bilgi verir. Ayrıca, ortaya çıkan sorunları gidermek ve düzeltmek için ekibiyle de çalışacaktır.

Sonuç

Şirketinizin stratejileri hakkında açıkça konuşmaya istekli olup olmadığını, kampanyanız için bir temel oluşturmak için ayrıntılı bir denetim gerçekleştirip, sözleşmenizin süresi boyunca devam eden iletişimi sürdürmeyi tercih ederseniz, doğru kararı verdiğinizi bileceksiniz.

SEO.com’da, şirketinizin başarısına bağlıyız. Biz SEO, pazarlama, web tasarımı, web geliştirme, sosyal medya, PPC ve içerik stratejisi alanlarında uzmanlık ve bilgi ile saygın, her şey dahil bir internet pazarlama ajansı vardır.

SEO’nun tek boyutlu olmadığını ve hızlı ve kolay bir SEO düzeltmesi olduğunu biliyoruz. Pek çok işletme, sürekli nüanslara ve etkili internet pazarlamasıyla ilişkili çalışmaya devam edemez .

Burada olduğumuz şey bu. SEO ağırlığını omuzlarınızdan çıkarmak istiyoruz, böylece önemli iş operasyonlarına odaklanabilirsiniz.

İşinize nasıl yardımcı olabileceğimiz veya bizimle çalışarak neler bekleyebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle bugün iletişime geçmekten çekinmeyin .

3 Mayıs 2018

0 Yorum Bulunuyor "SEO FIRMANIZDAN NE BEKLEMELI?"

Mesaj Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 - 2018 "mertozturk.com"
X