WordPress SEO

SEO danışmanlığı ve optimizasyonu çok pahalı olabilir. Özellikle küçük ve orta ölçekli şirketler için, genellikle uygun değildir. Size cazip koşullarda en önemli SEO önlemlerini sunuyoruz. Şirket içi SEO ve web geliştiricisi olarak yılların tecrübesini çiziyorum ve gerçek bir şirket olarak ihtiyaç duyulan önlemleri sunuyoruz. Bu da SEO’yu ekonomik olarak sizin için çekici hale getiriyor.

WORDPRESS SITELERI IÇIN SEO

En sevdiğim CMS WordPress’in yardımıyla müşteriler için web siteleri oluşturursam, elbette SEO konusunu çok ciddiye alırım. Web sitesi sahiplerinin bugün Google’da iyi bulunmasının şart olduğunu anlıyorum. WordPress, Onpage SEO’yu işletmek ve günümüzün önemli içerik pazarlamasını dikkate almak için tüm olanakları sunar. WordPress web siteleri için SEO hizmetimin bir tanımını burada bulabilirsiniz .

WordPress Sitede SEO Neden Önemli?

WordPress web sitesi oluştururken, en başından SEO’ya göz atmalısınız. Bu mutlaka pahalı veya pahalı olmak zorunda değildir. Önemli olan ilk sırada yer alıyor:

Sayfa İçi SEO: Web sitesi ve kullanılan tema, sayfa içi arama motoru optimizasyonundaki en son trendleri izlemelidir. Öğeler doğru bir şekilde işaretlenmelidir. Doğru sırada başlıklar oluşturmak ve içeriği dizinlenebilir kapsayıcılara koymak. Tümü geçerli HTML ve CSS ile ödüllendirildi. Böylece, Googlebot’un içerik ve anahtar kelimeleri yakalamak için her türlü fırsatı vardır.
Pagespeed: Google ve Co. için web sitesi hızla ilerlemek için giderek daha önemli hale geliyor. Yavaş web sitelerinin bir sıralama dezavantajı var. WP web sitesi hız için optimize edilmelidir.
Mobil Optimizasyon: Mobil cihazların çoğalmasıyla yeni WordPress web sitesini mobilize etmek şart. İyi dereceler için iyi uzun vadeli şansa sahip olmanın tek yolu budur.
Meta Bilgi: Yoast SEO veya wpSEO’nun yardımıyla, başlık ve açıklama gibi meta bilgiler eklenmeli ve Google arama sonuçlarında gösterilecektir.
Bu 4 nokta yeni bir WordPress web sitesinin her arama motoru optimizasyonunun temelini oluşturuyor.Tabii ki bu noktaları tüm projelerde düşünüyorum. Burada ekstra bir emir koymaya gerek yoktur.

Benim için müşterilere, neyin uygun ve neyin mantıklı olduğunu doğru bir şekilde netleştirmek önemlidir. Herkesin büyük bütçeleri yok, ancak çoğunun büyük fikirleri var. Örneğin, Google sıralamasının başına hızla geçme ile ilgili fikirler. SEO bunu düzeltmeli.

Bunun ne kadar zor olabileceği, bunun için neyin gerekli olduğu ve arzulu düşüncenin gerçekçi olup olmadığı … Projenin başlamasından önce müşterilerime görüşmelerde açıklık getiriyorum.

SEO İçin Başka Ne Önemlidir?

Google’ın veya diğer arama motorlarının en üstünde olmak için, bir çok şey doğru olmalı. Tabii ki, yukarıda belirtilen temel hususlar özellikle önemlidir. Bununla birlikte, daha da önemlisi, arama motoru dostu oluşturulmuş olan doğru içeriklerdir.

0 Yorum Bulunuyor "Wordpress SEO"

Mesaj Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2017 - 2018 "mertozturk.com"
Hemen Arayın
X